Koncert Charytatywny

W uroczystość Trzech Króli -6.01.2017 zapraszamy Parafian i Gości na uroczysty koncert świąteczno – charytatywny o godz. 15.30.

Prowadzenie koncertu – Tomasz Wiśniewski

Prowadzenie licytacji: Krzysztof Skiba

Wystąpią: Szymon Wydra i Carpe Diem, chór Bogu Chwała. Przemek Bruhn, Monika Kitel i Zuzanna Kotecka. Dyryguje Weronika Korthals. Marcin Ciesielski – perkusja, Mirosław Hałenda instrumenty klawiszowe. Darek Śleszyński bas.

Podczas koncertu odbędzie się licytacja oraz zbiórka pieniędzy i w starej kaplicy kiermasz charytatywny rękodzieła i nie tylko. Prosimy chętnych, by tradycyjnie upiec ciasto (zapisujemy się po mszy św. w zakrystii). Liczy się każda złotówka. Całość zebranych środków przekazana zostanie na pomoc dla Maćka.

Maciek ma 9 lat, mieszka w Redzie w naszej parafii. Jest dzieckiem niepełnosprawnym, samodzielnie się nie porusza, nie mówi, ale się pięknie uśmiecha do ludzi i świata. Maciek wymaga stałej opieki lekarskiej u wielu specjalistów oraz intensywnej codziennej rehabilitacji u fizjoterapeuty, logopedy, pedagoga, psychologa, terapii wzroku, hipoterapii, integracji sensorycznej, oraz różnego rodzaju urządzeń. Kosztowne leczenie – POMÓŻMY JEMU I JEGO RODZICOM! Zapraszamy.

Reda Pomaga na Facebook