Ogłoszenia duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XXXII niedziela zwykła
10 listopada 2019 r.

 

1. Dzisiaj kolekta budowlana. A po mszy św. możemy także zakupić rogale św. Marcina. Dochód przeznaczamy dla naszego parafialnego Caritasu, by pomóc najbiedniejszym z naszej parafii.

2. Jutro 11 LISTOPADA – ŚWIĘTO NARODOWE – 101 rocznica Odzyskania Niepodległości. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za Ojczyznę. U nas w świątyni msza św. o 7.00 i 18.30. W kościele WNMP przy ul. Gdańskiej uroczysta msza św. za Ojczyznę o godz. 10.00.
Pamiętajmy, by wywiesić flagi biało-czerwone.

3. Parafia Chrystusa Króla w Wejherowie zaprasza 11.11. na godz. 9.00 na uroczysty koncert PIAŚNICKI LAMENT. Wystąpi Folk Acoustic.

4. We wtorek 12 listopada po wieczornej mszy św. spotkanie dla wszystkich kolektorów. Od 13 listopada kolektorzy roznosić będą poświęcone opłatki po domach naszych Parafian. Wszystkie ofiary składane przeznaczamy na budowę naszej parafialnej sali – kawiarenki. Serdeczne Bóg zapłać.

5. W czwartek – spotkanie dla Żywego Różańca. Msza św. od Róży św. Joanny Beretta Molla w intencjach Ojca Św. i za zmarłych członków ŻR. Początek modlitwy różańcowej o 17.45.

6. Druga msza św. wspólna za zmarłych w sobotę o 17.00. Pół godziny wcześniej o godz. 16.30 odczytujemy imiona naszych zmarłych. Po mszy św. za zmarłych różaniec święty.

7. Zachęcamy, by dzisiaj zabrać do domu ciekawy numer „Gościa niedzielnego” i naszą parafialną gazetkę „Antoni”.