Spowiedź św. w czasie epidemii

Kochani Parafianie!

🔔 Jako Wasi duszpasterze wiemy, jak wielu z Was, w tym trudnym i nadzwyczajnym czasie, ma głód i pragnienie Pana Jezusa.
🙏 Zapewniamy Was, że jesteśmy do Waszej dyspozycji i zachęcamy do przyjęcia sakramentu pokuty i przyjęcia Komunii św. w następujący sposób:

➡️ 1. Spowiedź św. w dni powszednie:
▪️rano od 7.30 do 8.30
▪️oraz po południu od 16.00 do 18.00
w dwóch miejscach:
▪️w kawiarence jeden ksiądz,
▪️w kościele drugi ksiądz.
W danym, konkretnym miejscu znajduje się tylko❗️ jedna❗️ spowiadająca się osoba, pozostali wierni czekają w kolejce na zewnątrz (na placu kościelnym) z zachowaniem przepisów państwowych i w odległości dwóch metrów od siebie. Zaraz po spowiedzi św. udajemy się do kaplicy Miłosierdzia Bożego, gdzie możemy przyjąć Komunię św., już wielkanocną. Dziękczynienie czynimy już w naszym domu, by dać miejsce następnym, bo wg przepisów może w kaplicy być tylko 5 osób.
Komunię św. w czasie trwania spowiedzi św. mogą przyjąć w kaplicy Miłosierdzia Bożego także ci wszyscy którzy są już w stanie łaski uświęcającej, bo np. wcześniej, innego dnia się wyspowiadali.

➡️ 2. Adoracja Najświętszego Sakramentu w tych dniach od godz. 8.30 do 16.00.

➡️ 3. Na ten czas dajemy naszym Parafianom taką możliwość, bo nie wiemy co będzie za tydzień lub bezpośrednio przed Świętami lub w czasie Świąt Wielkanocnych.

Wasi duszpasterze