Dzisiaj przedpołudniem w obecności ks. Dziekana Janusza Mathea i przedstawicieli Rady Duszpasterskiej i Ekonomicznej odbyła się twz. „Tradycja”, czyli podpisanie dokumentów i przekazanie parafii nowemu proboszczowi ks. Piotrowi Weigeltowi.
Msza św. dziękczynna za posługę ks. Piotra Wieckiego odbędzie się w najbliższy poniedziałek o godz. 18:30.
Wprowadzenie nowego ks. Proboszcza Piotra Weigelta odbędzie się w niedzielę 12 czerwca podczas sumy parafialnej o godz. 12:00.





