55-lecie SP 2 w Redzie

29 listopada w naszej świątyni była celebrowana Msza św. z okazji 55-lecia Szkoły POdstawowej nr 2 w Redzie. Mszy św. przewodniczył ks. proboszcz Jan KOwalski, homilię wygłosił ks. Tomasz Jereczek, oprawę liturgiczną przygotowała p. Mirosława Smeja, a śpiewem uświetnił Chór Szkolny prowadzony przez p. Barbarę Tańską, przy współpracy z p. Mirosławem Hałenda.

Zdjęcia z uroczystości

PODZIĘKOWANIE ZA JUBILEUSZ SZKOŁY

Serdecznie dziękuję wszystkim Nauczycielom,  Pracownikom Szkoły, Uczniom i Rodzicom, którzy zorganizowali, wsparli organizację i w różny sposób przyczynili się do przygotowania Jubileuszu 55-lecia naszej Szkoły.
Serdeczne podziękowanie składam Księdzu Kanonikowi Janowi Kowalskiemu i Księdzu Tomaszowi Jereczek oraz wszystkim Osobom, które przygotowały i prowadziły Mszę Św. w intencji Społeczności Szkolnej SP 2 W Redzie.
Dziękuję wszystkim, którzy w dniu naszego święta, 29 listopada, wzięli udział w uroczystościach szkolnych, poczynając od pięknej Mszy Św., poprzez Galę Jubileuszową i spotkania w gronie byłych i obecnych  pracowników, uczniów, rodziców, przyjaciół Szkoły.
Dziękuję wszystkim Państwu za uświetnienie tego szczególnego dla nas dnia.

Z poważaniem,
Iwona Nowicka, Dyrektor Szkoły.