Ogłoszenia duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

V NIEDZIELA WIELKANOCY

2 maja 2021 r.

1. Kto z wiernych przeżywa mszę św. poprzez transmisję internetową lub telewizyjną i jest w stanie łaski uświęcającej może przyjąć dzisiaj Komunię św. po mszy św. o godz. 10.30 w kaplicy Miłosierdzia Bożego.

2. Zapraszamy na nabożeństwa maryjne. W niedziele i święta o godz. 17.30 a w dni powszednie o godz. 18.00.

3. Jutro uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św., jak w każdą niedzielę. Komunię św. można także przyjąć po mszy św. o godz. 10.30.

4. W środę msza św. wieczorna w int. Ojca Św., Ojczyzny, katolickich mediów. Kolekta na ten cel.

5. I czwartek miesiąca: O godz. 19.00 w naszej świątyni odbędzie się Adoracja Najświętszego Sakramentu w ramach „dekanalnych oratoriów młodzieży”. Zapraszamy do kościoła św. Antoniego młodzież i osoby, które pragną się modlić w intencji młodzieży.

6. I piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi św. rano od 6.30 do 7.00, po południu od 14.30 do 15.00 i msza św. w godzinie miłosierdzia oraz wieczorem zapraszamy dzieci i kandydatów do bierzmowania i dorosłych na spowiedź św. pierwszopiątkową od 17.30 do 18.30.

7. Prywatne Przedszkole „Przygoda” w Redzie przy ul. Norwida informuje, że otwiera kolejne grupy przedszkolne dla dzieci urodzonych w 2019 r. – drugą grupę 2,5 latków oraz trzecią grupę 6-latków – tzw. przedszkolną zerówkę. Początek zajęć we wrześniu 2021 roku.

8. 1 kwietnia w całej Polsce rozpoczął się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań. Podstawową formą udziału w spisie jest samospis internetowy. Wystarczy wejść na stronę www.spis.gov.pl i wypełnić elektroniczny formularz. Na tej stronie podany jest również numer telefonu na infolinię, gdzie można uzyskać dodatkowe informacje lub dokonać spisu przez telefon. 4 maja do pracy przystępują rachmistrzowie, którzy będą dzwonić do mieszkańców. Udział w spisie jest obowiązkowy i obejmuje wszystkich mieszkańców.

9. Polecamy GN. W przyszłą niedzielę kolekta gospodarcza przeznaczona na kolejną ratę na nowe organy do naszej świątyni.

10. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Urszulę Reszka, Witolda Wenta, Stefana Kawińskiego i Andrzeja Woźniak. Dobry Jezu, a nasz Panie….

10. Zapowiedzi kapłańskie diakona Mateusza Grabowskiego…..