Ogłoszenia duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXV niedziela zwykła – 19 września 2021.

1. Dzisiaj Słowo Boże głosi do nas ks. Andrzej Bulczak, nasz parafianin, który od wielu lat pracuje na Białorusi. Obecnie buduje w Postawach świątynię. Po mszach św. możemy złożyć naszą cegiełkę na budowę tego kościoła.

2. We wtorek o godz. 19.00 w kawiarence parafialnej spotkanie dla tzw. dwójek klasowych rodziców dzieci komunijnych.

3. W środę po wieczornej mszy św. spotkanie dla Rycerzy Kolumba.

4. W czwartek, 23.09. liturgiczne wspomnienie św. Ojca Pio. Zapraszamy do wspólnej modlitwy o godz. 18.00. A po mszy św. spotkanie dla Grupy Modlitwy Św. Ojca Pio w sali domu parafialnego.

5. Także w czwartek 23.09. na mszę św. wieczorną zapraszamy małżonków. Po mszy św. w kawiarence odbędzie się spotkanie z Panią Sarą Katulską, która poprowadzi wykład na temat MAŁŻEŃSKIEJ KOMUNIKACJI. Liczba miejsc ograniczona – 20 małżeństw. Prosimy więc zapisać się po mszy św. w zakrystii.

6. Zapraszamy osoby, które chciałyby skorzystać z darmowej pomocy psychologicznej we wtorek na godz. 16.00 do sali parafialnej.

7.Obowiązkowa katecheza sakramentalna dzieci komunijnych kl. 3C i 3D SP nr 2 we wtorek o 16.45 w sali katechetycznej na plebanii. Przypominamy Rodzicom, że na stronie parafialnej w zakładce „sakramenty/ I Komunia” jest plan katechez na cały semestr. Tam też będą bieżące informacje.

8. W piątek na godz. 9.00 do naszej parafialnej kawiarenki zapraszamy tym razem mamy z małymi dziećmi do lat 5 na spotkanie integracyjne. Jeśli to możliwe prosimy wcześniej, np. dzisiaj zgłosić się w zakrystii lub za pomocą messengera parafialnego.

9. Polecamy GN.