Ogłoszenia duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

III NIEDZIELA WIELKANOCY

18 kwietnia 2021 r.

 

  1. Życie religijne wielu rodzin naszej parafii na czas pandemii przeniosło się z kościoła do naszych domów, ale w łączności z naszą świątynią dzięki bezpośredniej transmisji poprzez internet lub telewizję Chopin kanał 46. K Korzystając z udzielonej dyspensy od obowiązku obecności w niedzielę na Mszy św. poprzez żywy przekaz realizujemy swój obowiązek o ile w domu przeżywamy Mszę św. a nie oglądamy niejako w tle, przy okazji dyskutując i załatwiając inne sprawy. Na Mszę św. do kościoła zapraszamy tylko 50 osób.

Dziękujemy za wsparcie materialne poprzez przelew internetowy. 

  1. We wtorek o 18.00 nabożeństwo do Św. Antoniego.
  1. W piątek 23.04. – Uroczystość Św. Wojciecha Patrona Polski. Nie ma postu piątkowego z racji uroczystości.

W tym dniu także o 18.00 nabożeństwo do Św. Ojca Pio. Msza św. wspólna o 18.30. 

  1. Polecamy GN.
  1. W miniony piątek odbyło się ważne spotkanie z przedstawicielami rodziców dzieci komunijnych. Razem ustaliliśmy, że ze względu na trwającą pandemię uroczystość I Komunii św. dzieci klas trzecich zostanie przeniesiona z 8 maja na sobotę 29 maja.
  1. Od dzisiejszej niedzieli do 2 maja rozpoczyna się akcja charytatywna Pola Nadziei na Pomorzu, która ma na celu wsparcie siedmiu ośrodków hospicyjnych na Pomorzu. Szczegółowe informacje na plakatach oraz na stronie internetowej. W niedziele 25 kwietnia br. będzie możliwość wsparcia akcji poprzez ofiary składane do puszek w naszym kościele.