Ogłoszenia duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

28 maja 2017 r.

1.Do środy ostatnie nabożeństwa majowe o godz. 20.30

2.Od 1 czerwca nabożeństwa do NSPJ po wieczornej mszy św.

3.Przed nami DNI EUCHARYSTYCZNE:

– I piątek miesiąca – odwiedziny chorych i starszych Parafian z Komunią św. w ich domach, po południu o godz. 15.00 msza św. w kaplicy Miłosierdzia Bożego, od godz. 16.00 okazja do spowiedzi św. dla DZIECI, ZWŁASZCZA TYCH, KTÓRE ROZPOCZYNAJĄ 9. PIERWSZYCH PIĄTKÓW MIESIĄCA Z KLAS TRZECICH. Prosimy rodziców o dopilnowanie swoich pociech. O godz. 17.00 msza św. dla wszystkich dzieci.

– I sobota miesiąca – msza św. dodatkowa o 8.30 – w intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi, o co prosiła sama MB w Fatimie – zapraszamy i zachęcamy do liczniejszej obecności i do Komunii św. wynagradzającej

4.Zabierzmy do naszych domów prasę katolicką.

5.Mija miesiąc maj. Przed nami czerwiec, a więc w sobotę dnia 10.06 i w niedzielę 11.06 pielgrzymka do Wejherowa, potem w poniedziałek 12.06. pierwsza rocznica konsekracji naszej świątyni, 13 czerwca nasz doroczny odpust parafialny ku czci św. Antoniego, a 15 czerwca Boże Ciało. Tradycyjnie przejdziemy ulicami naszej parafii do czterech ołtarzy. Już dzisiaj zachęcamy, by zaangażować się i pomyśleć o tych ważnych dla parafii dniach.