Ogłoszenia duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XI Niedziela Zwykła
17 czerwca 2018 r.

1. Dzisiaj łączymy się z naszymi Pielgrzymami i ks. proboszczem, którzy przeżywają modlitwę Anioł Pański w Rzymie razem z Papieżem Franciszkiem.

2. Dzisiaj w niedzielę razem z parafią WNMP w Redzie przeprowadzamy akcję pomocy dla chorej Nadii. Dziewczynka ma dwa lata i pochodzi z naszego miasta z Redy. Urodziła się z wadą wrodzoną lewej dłoni, ma w niej tylko sprawne 2 paluszki, reszta paluszków niestety nie wykształciła się w pełni. W kwietniu dostała się na konsultację u amerykańskiego lekarza dr. Paley który jest w stanie zoperować dłoń dziewczynki dzięki, której odzyska 2 dodatkowe paluszki. Koszt operacji wynosi 96,000 dolarów (342,000zł). Kwota ta przerasta możliwości jej rodziców, gdyż operacja musi odbyć się w sierpniu tego roku. Proszą więc rodzice Nadii przez wst. naszych parafii – ludzi o dobrym sercu o udzielenie pomocy, aby operacja mogła się odbyć.
Za okazaną pomoc złożoną dzisiaj do puszki po mszy św. serdecznie dziękujemy.

3. We wtorek – nabożeństwo do Św. Antoniego o godz. 18.00, w środę Nowenna do MBNP rano i wieczorem.

4. Nabożeństwo do NSPJ codziennie po wieczornej mszy św.

5. W piątek 22 czerwca zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Zapraszamy dzieci i rodziców oraz nauczycieli do wspólnej modlitwy dziękczynnej. Msza dla uczniów klas 1 – 3 o godz. 8:30, a dla klas 4 – 7 o godz. 9:30.

6. Przedwakacyjne spotkanie dla kandydatów do bierzmowania w środę o godz. 17:30.

6. Zapraszamy codziennie na Adorację Najświętszego sakramentu do kaplicy Miłosierdzia Bożego.

7. Zabierzmy do domu GN i parafialną gazetkę.

8. Za dwa tygodnie, czyli od niedzieli 1 lipca msze św. wakacyjne w lipcu i sierpniu o 8.00, 10.00, 12.00 i 20.00.