Ogłoszenia duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XXIX Niedziela Zwykła
21 października 2018 r.

1. Zapraszamy na modlitwę różańcową w każdą niedzielę października o godz. 17.15, w dni powszednie o 17.45, dzieci w poniedziałek, środę i piątek o 17.00.

2. Dzisiaj niedziela misyjna. Kolekta na misje św. Gościmy dzisiaj w naszej parafii świeckiego misjonarza pracującego na Madagaskarze. Podzieli się z nami swoim doświadczeniem misyjnym.

3. Jutro w poniedziałek liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II.

4. We wtorek o godz. 13.00 tu w świątyni dziękczynna msza św. z okazji 100 lat Czcigodnej Jubilatki Pani Anny Kuhnast – najstarszej naszej Parafianki. Zapraszamy do modlitwy.

5. We wtorek, 23.10. – modlitwy za wst. św. Ojca Pio na różańcu, potem msza św. przez wst. świętego Ojca Pio. Prosimy składać swoje intencje do skarbony w kaplicy. Po mszy św. comiesięczne spotkanie dla Grupy Modlitwy Św. Ojca Pio. Zapraszamy.

6. W piątek po mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie Rodziców z dwójek klasowych dzieci komunijnych.

7. Możemy także zabrać kartki na wypominki za naszych zmarłych. Wypisane imiona naszych zmarłych z zaznaczeniem konkretnej daty lub godziny z dobrowolną ofiarą na nasze budowlane przedsięwzięcia możemy składać w ostatnią niedziele października tj. 28.10. na miejsce skąd je zabraliśmy.

8. Polecamy nowy nr GN – 5 zł. i parafialną gazetkę -1zł.