Spotkania adwentowe dla dzieci

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.

Drogie Dzieci. To coś dla Was 🙂

Wyobraź sobie, że masz spotkać się ze swoim najlepszym przyjacielem, którego bardzo kochasz, i chcesz, żeby czuł się w Twoim domu jak najlepiej. W takiej sytuacji pewnie posprzątałbyś swój pokój i pomógł mamie w przygotowaniu jakiegoś pysznego ciasta. Wszystko dla najlepszego przyjaciela. Pan Jezus, na którego czekamy w sposób szczególny w czasie Adwentu, jest najlepszym Przyjacielem dla wielu ludzi, którzy w Niego uwierzyli. Miejscem, do którego chcemy zaprosić tego wyjątkowego Gościa, jest nasze serce. To w nim Jezus pragnie zamieszkać i napełnić je swoją miłością. W naszym przygotowaniu na przyjście Zbawiciela pomogą nam ludzie, którzy żyli przed nami i również czekali na przyjście Mesjasza, mającego odmienić ich życie. W czasie Adwentu cały Kościół czeka na Pana Jezusa. Bardzo chcemy spotkać się z Panem Jezusem, dlatego z całego serca wołamy – Przyjdź, Jezu, przyjdź!

Z racji pandemii nie możemy zaprosić Was wszystkich jak co roku do naszego Kościoła, ale nie chcemy też zostawić Twojego serce bez przygotowania na to spotkanie. Przygotowaliśmy więc dla wszystkich dzieci prezentacje (będą pojawiać się codziennie od poniedziałku do piątku) i konkursy. Prezentację która jest poniżej pobierz na swoje urządzenie.

30.11_Adam_i_Ewa

01.12_Abraham_i_Sara

02.12_Melchizedek

03.12_Izaak

04.12_Józef

07.12_Mojżesz

08.12_Dawid

09.12_Izajasz

10.12_Jeremiasz

11.12_Micheasz

14.12_Jan_Chrzciciel

15.12_Zahariasz_i_Elżbieta

16.12_Józef

17.12_Pasterze

21.12_Symeon_i_Anna

 

Pozdrawiamy

ks. Proboszcz Jan, ks. Łukasz i ks. Michał

 

Ps.

Nagrody będą losowane codziennie. Mailem poinformujemy zwycięzców, a nagrodę będzie można odebrać w niedzielę w zakrystii w kościele. Przypominamy, że e-mail do konkursów to roratyantoni@gmail.com