Ważne!

Drodzy Parafianie,

1. Liczba uczestników Mszy św. nie może przekroczyć 50 osób, dlatego prosimy o skorzystanie z dyspensy Księdza Arcybiskupa Metropolity Gdańskiego i modlitwę w domach, biorąc udział we mszy św. transmitowanej w telewizji, radiu czy internecie.
Do uczestnictwa w mszach św. w kościele zapraszamy tylko te osoby, które zamówiły intencję mszalną i ich najbliższych z zachowaniem obowiązujących rozporządzeń.

2. Nabożeństwa drogi krzyżowej i gorzkich żali będą sprawowane bez udziału wiernych.

3. Zapraszamy do obejrzenia transmisji na żywo z wszystkich Mszy Świętych niedzielnych w naszym kościele (7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00) oraz z Mszy Świętych w tygodniu o godz. 7.00, 18.30, a także nabożeństw: Gorzkich Żali (niedziela o 17:15), drogi krzyżowej (piątek o 17.30) oraz różańca (od poniedziałku do soboty o godzinie 20.30) na kanale 46 TK Chopin i profilu facebookowym naszej parafii.

4. Kaplica Miłosierdzi Bożego z możliwością indywidualnej Adoracji Najświętszego Sakramentu otwarta od poniedziałku do piątku od 7.30 do 18.00. Liczba jednocześnie adorujących nie może jednak przekroczyć 50 osób.

5. Prosimy o rodzinną modlitwę w intencji chorych i cierpiących oraz o ustanie epidemii. Prosimy też o wrażliwość na tych Parafian, którzy może potrzebują pomocy i wsparcia. Przeżywajmy ten Wielki Post w duchu nadziei. Niech takie będą nasze wielkopostne postanowienia podejmowane z miłości i w duchu odpowiedzialności za siebie i innych.

Ks. Proboszcz Jan Kowalski