CHARYTATYWNY TURNIEJ HOKEJOWY

image

Starcie księży z ludźmi mediów i wmieszanie do tego wszystkiego żużlowców. O czym mowa? O XI Charytatywnym Turnieju Hokejowym, który odbędzie się już 19 lutego w Hali Olivia w Gdańsku.  Swój udział zadeklarowali dziennikarze znanych anten ogólnopolskich i sportowcy (m.in. legendy gdańskiego i polskiego żużla oraz gościnnie Dariusz Michalczewski). 
Zebrane pieniądze przeznaczone zostaną dla podopiecznych Szpitala Dziecięcego w Gdańsku Oliwie i Hospicjum Caritas św. Józefa w Sopocie.
Oprócz meczów hokejowych organizatorzy postarali się o wiele innych atrakcji. Podczas licznych konkursów będzie możliwość sprawdzenia swoich umiejętności sportowych. Program Turnieju urozmaicą również pokazy gry w hokej najmłodszych adeptów tej dyscypliny. Planowany jest występ grupy jazdy synchronicznej i figurowej. Podczas całego turnieju będzie można wziąć udział w loterii, w której każdy los wygrywa. Za przysłowiową złotówkę będzie można zjeść smaczną zupę, przygotowaną przez szefa kuchni restauracji Mon Balzac. Wszystkie pieniądze zebrane w ten sposób zasilą pulę przeznaczoną na charytatywny cel. Organizatorzy planują także wiele innych atrakcji – niespodzianek.

Harmonogram XI Charytatywnego Turnieju Hokejowego:
Godz. 15.00 – uroczyste otwarcie, powitanie, przedstawienie drużyn;
Godz. 15.15 – I mecz: Księża – Media,
Godz. 15.50 – I przerwa (konkursy, pokaz gry najmłodszych adeptów hokeja);
Godz. 16.10 – II mecz: Media – Żużlowcy;
Godz. 16.45 – II przerwa (konkursy, pokaz jazdy figurowej);
Godz. 17.05 – III mecz: Żużlowcy – Księża;
Godz. 17.45 – dekoracja, zakończenie Turnieju.

Cena biletu cegiełki to 5 zł.

Bilety można nabyć w zakrystii.