X Marsz Dla Życia i rodziny

 

Wielkimi krokami zbliża się X Marsz Dla Życia i rodzinyktóry odbędzie się 9 czerwca 2019 roku. Start o godzinie 15:00 przy Kaplicy Królewskiej w Gdańsku (ul. Szeroka)

Jest to wspaniała okazja, żeby wspólnie opowiedzieć się za życiem i rodziną. Żeby dać świadectwo przywiązania do tych fundamentalnych wartości, żeby pokazać światu, że dzieci i rodzina czynią nas radosnymi i szczęśliwymi.

W założeniu taki ma być marsz: radosny, szczęśliwy i pozytywny. Nie chcemy opowiadać jak zły jest przeciwnik, ale chcemy pokazać jak piękna jest rodzina.

Świadectwo będzie bardziej wyraźne jeżeli dopisze frekwencja. Wysoka ilość uczestników będzie też impulsem odwagi dla osób, które może boją się przyznawać do wyżej wymienionych wartości.

Pokażmy, że jest nas dużo.
Pokażmy, że te wartości są nam bliskie.
Pokażmy, że wierzymy w Boga, że On JEST. 

Wyjdźmy na ulice pokazać światu, że RODZINA JEST PIĘKNA.

W tym roku jednym z elementów marszu, kończącym to wydarzenie będą koncerty Armii Dzieci i TGD. Koncerty odbędą się na terenach postoczniowych obok ECS i Sali BHP. Jest to niepowtarzalna okazja do wspólnej modlitwy za miejsca, w których żyjemy. Jest to okazja do wspólnego radosnego świętowania.

Na koniec wiadomości napiszę o kwestii najważniejszej. Bardzo potrzebna jest modlitwa za to wydarzenie: za czas przygotowań i bezpieczny przebieg; za osoby, które od wielu miesięcy walczą o organizację marszu i koncertu.

Wydarzenie na fb: https://www.facebook.com/events/972646126215666/

Profil marszu FB: https://www.facebook.com/MarszGdansk/

Strona www: http://marsz-zycia.pl/

Link do zrzutki:  https://zrzutka.pl/uvuwa2

 

W imieniu organizatorów,
Pozdrawiam serdecznie,
Karol Czuba
511 088 096